אודות Taiwanit

אנו מאמינים כי טייוואן - המקום הקסום והמסתורי בצד השני של העולם - פותחת בפני כל מי שמתקרב דלת לתרבות מסקרנת, מגוון פילוסופיות עשירות, נופים עוצרי נשימה, ומעל הכל- מארג מרתק של נוף אנושי המשלב בין מסורת לבין מודרניות, בין רוח לבין חומר, בין מזרח לבין מערב. 
מתוך הבנה עמוקה זו נוסדה ב-2012 חברת Taiwanit, שהחזון שלה הוא להנגיש את תרבות טייוואן לקהל הישראלי, על ידי חשיפה של ידע תרבותי ותיירותי רב ערך לארגונים, חברות פרטיות ואנשים פרטיים אשר מחפשים לכבוש את היעד הבא שלהם ולהגשים חלומות גדולים.
אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להכיר וללמוד מקומות חדשים היא דרך האנשים החיים את המקום ביום-יום, ומכירים את העולמות העדינים והבלתי נראים שמרכיבים את המושג הגדול שנקרא "תרבות".
אנו גאים לחשוף בפניכם את העולם המרתק של טייוואן, ומתרגשים לפתוח הזדמנויות חדשות בפני כל מי שמסע חייו הביא אותו למקום המיוחד הזה.

הצוות שלנו

מיטל מרגוליס לין, או בשמה הסיני 林雨夢,  מתגוררת בטייוואן משנת 2011 עם משפחתה הישראלית-טייוואנית ובשנים האחרונות ליוותה אינספור משלחות ישראליות של תיירים, אנשי עסקים ואנשי אקדמיה בטייוואן. כיום מעבירה סיורי עומק, הרצאות, ייעוץ בינתרבותי וייעוץ עבור אירגונים ממשלתיים, חברות פרטיות ואוניברסיטאות בתחומים של תקשורת בינתרבותית, תרבות עסקית ישראלית וטייוואנית, פיתוח עסקי ויזמות.

בעלת תואר ראשון בהצטיינות בלימודי אסיה וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, ותואר שני בלימודי תרבות עם התמחות בתרבות מזרח אסיה על כל גווניה - פילוסופיה, דת, תרבות עסקית, תרבות האוכל, תרבות פופולרית וחיי היום-יום. 

מיטל מאמינה שדרך היכרות אישית ודרך התנסות בחוויות והעמקה בתרבות ובתפיסות השונות, אנו יכולים להעשיר את עולמנו. במסגרת מחייתה בטייוואן ומתוך חוויות החיים שלה גילתה מיטל את המורכבות של מפגשים בינתרבותיים והקימה את Taiwanit כדי לעזור להתגבר על פערי השפה, התרבות והמרחק ומתוך החזון לחבר בין העולמות בתחומי התיירות, החינוך והעסקים.

מיטל מרגוליס לין | מייסדת ומנכ"לית

אראל הגיעה לטייוואן לראשונה כחלק מטיול ארוך לאחר הצבא, והתאהבה. לאחר מכן היא חזרה לטייוואן עוד מספר פעמים, וב-2019 הצטרפה לצוות Taiwanit כדי להנגיש את העולם הטייוואני לקהל הישראלי ולהעביר הלאה את הידע שרכשה ממקור ראשון.

קראו עוד

אראל בן-דור |

יועצת טיולים

​בריטו נולד וגדל בטייוואן. הוא למד תיירות, ומאז שנת 2014 עובד בתחום, עם התמחות בשוק הישראלי והיהודי. בריטו הוא זה שמחבר את כל פיסות הפאזל מאחורי הקלעים, והוא מאמין שכל מטייל הופך להיות מעיין שגריר תרבותי שמפיץ את הייחודיות של טייוואן.  

קראו עוד

בריטו טאנג |

מנהל אופרציה

אור לין נולד וגדל בטייפה. הוא למד מנהל עסקים בארה"ב, ובנוסף הוא מלווה ומדריך קבוצות. ב-2017 הצטרף לצוות Taiwanit והוא אחראי על ניהול פרויקטים של ייעוץ ופיתוח עסקי. בנוסף, אור הוא בעלה של מיטל וישראל היא במובנים רבים הבית השני שלו.

קראו עוד

אור לין |

מנהל פרויקטים

שרון הגיעה להונג קונג ב-2012 במסגרת רילוקיישן עם משפחתה, ומאז היא עוסקת בהדרכת מטיילים ואנשי עסקים באזור. בהמשך התרחבה להדרכה גם בטייוואן, בהסמכת Taiwanit. שרון מאמינה שטיול מאפשר לקבל נקודות מבט חדשות על עצמנו ועל העולם. 

קראו עוד

שרון אופק דוד |

מדריכת טיולים

אורבן מומחה לתרבות הטייוואנית בדגש המטבח של דרום טייוואן. גדל בטאינאן - הבירה הקולינרית, ולמד מאימו את המתכונים המסורתיים. בתור שף, מעצב אוכל ותזונאי שאוהב את טייוואן, הוא נלהב לחשוף את תרבות טייוואן לאנשים מבחוץ דרך המטבח המקומי.

קראו עוד

אורבן צאי |

שף ומלווה טיולים קולינריים

ניר בעל תואר ראשון בלימודי אסיה, התגורר באסיה בשתי תקופות זמן שונות, במהלכן התאהב בעולם המופלא של התה. כיום הוא חי בארץ ומנהל את המיזם "עלהתה", ובמקביל מתמחה בייעוץ למטיילים ובניית מסלולים למטייל העצמאי כחלק מצוות Taiwanit.

קראו עוד

ניר רווה יאנג |

יועץ טיולים

ג'ף נולד וגדל בחואליין שבצפון-מזרח טייוואן, והוא מכיר כל אבן ושביל במחוז טארוקו. כיום הוא מוביל תיירים בכל רחבי טייוואן, ומתמחה בטיולי שטח ובפארק הלאומי טארוקו. לצוות Taiwanit הוא הצטרף בשנת 2017. ג'ף מאמין ב"לעשות את המעשה הנכון".

קראו עוד

ג'ף צאו |

נהג ומדריך מוסמך

רובי חובבת תה ואמנות, עוסקת 
בהפצה של תרבות התה והתרבות היפה של טייוואן לישראלים, יחד עם בעלה ניר. רובי מאמינה שבאמצעות כוס תה אנחנו יכולים למזער את הפער בין האחד לשני, וכי התה אינו רק משקה אלא גם חלק מתרבות ואורח חיים שיכולים להועיל לכולם. 

 

קראו עוד

רובי יאנג רווה |

מומחית לסדנאות תרבות ותה

מר סונג נולד וגדל בטייפה. הוא עוסק בהסעת תיירים מכל העולם ומישראל בפרט מזה שנים רבות, והצטרף לצוות Taiwanit בשנת 2015. הוא נהנה להראות למטיילים את ההרים, הערים והכפרים הציוריים של טייוואן, ומרגיש בר מזל שהוא יכול לשלב בין העבודה לבין ההנאה שלו.

קראו עוד

מר סונג |

נהג מוסמך

רוצים להכיר יותר את Taiwanit?